środa, 2 września 2015

Zatrzymać lato z Green gate

Witajcie Kochane!
Lato nieubłaganie zmierza ku końcowi a ja wbrew kalendarzowi pragnę zatrzymać je jak najdłużej. W mojej warszawskiej kuchni pojawiła się więc porcelana w kolorze blue - talerze z kompasem wypatrzyłam na blogu "Z miłości do staroci" i gwóźdź programu, czyli moje pierwsze egzemplarze dobrze znanej większości z Was duńskiej porcelany Green Gate cudnej urody kubeczki do latte. Wiem jedno jest to początek wielkiej miłości a kubeczki na pewno zyskają kolegów.
Ostatnio przekonałam się również do typografii, oczywiście musiały być w jedynie słusznym kolorze "niebieskim", są nie tylko piękne ale i pomocne - jedna jest ściągawką z kuchennych miarek druga pokazuje do czego służ poszczególne noże.
A tak prezentuje się całość  
Pozdrawiam jeszcze letnio:)
EWA

5 komentarzy:

 1. Fajne niebieskości zagościły w Twojej kuchni :) Kubeczki i talerze świetnie prezentują się na półeczce, a i anielinka cudnie ją dopełnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :) Dawno mnie nie było, ale zawsze nawet po długiej przerwie z przyjemnością do Ciebie wracam. Ty mnie zawsze utwierdzasz w tym że niebieski to piękny i elegancki kolor do wnętrz. Porcelana fantastyczna, lubię marynistyczne motywy, ponadto eksponujesz ją na cudnej półeczce. Mam podobną, znalezioną dosłownie na wystawce - tylko nie mam jakoś weny by się wziąć za jej renowacje. Wierzę że przyjdzie na nią czas :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję:) Warto odnowić półkę, trzymam kciuki aby Ci sie udało zrobić to jak najszybciej i ciekawa jestem jak będzie wyglądać.

  OdpowiedzUsuń
 4. That was attractive! Thanks for the extent interpretation! I even did an appraisal on my website! Why am I using squeal script all over the place!Apple MacBook Laptop HD Wallpaper

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.